Dolomity Superski – Sella Ronda

Sella Ronda – nejlepší lyžování v Itálii

Zimní dovolená v Alpách a lyžování na 500 km sjezdovek

Oblast Sella Ronda nabízí ty nejlepší možnosti lyžování v Alpách v oblasti Dolomiti Superski pro zkušené lyžaře i rodiny s dětmi. Pokud plánujete svoji zimní dovolenou v této nejnavštěvovanější lyžařské oblasti Itálie, podívejte se na nabídku lyžařských zájezdů spolehlivé cestovní kanceláře a zařiďte si parádní Alpy i se skipasem!

Val Gardena

Ski areál Val Gardena naleznete v Grödenském údolí v centru italských Dolomit. Díky propracovanému zasněžování a vysoké nadmořské výšce se zde dá pohodlně lyžovat až do jara. Toto středisko nabízí ideální podmínky pro lyžaře všech věkových kategorií i spoustu možností aprés ski zábavy. Mrkněte na sněhové zpravodajství.

Alta Badia

Lyžařské středisko Alta Badia nabízí lyžování v Alpách v nadmořské výšce nad 1 500 metrů. Lyžařská sezóna zde trvá až do konce dubna. Alta Badia je ideální místo jak pro rodiny s dětmi, tak pro zkušené lyžaře. Doporučujeme vyzkoušet sjezdovku Gran Risa, kde se pravidelně jezdí Světový pohár. Podívejte se na webkameru přímo z místa.

Arabba

Ski areáln Arabba leží v nadmořské výšce do 3 266 metrů. Naleznete zde spíše náročnější sjezdovky. Samotný masiv Marmolada nabízí neskutečné výhledy do okolí. Mrkněte na aktuální počasí.

Val di Fassa

Ski areál Val di Fassa E Carezza naleznete mezi mohutným horským masivem Gruppo del Sella a nejvyšší místní horou Marmolada (3 343 m n.m.). Podívejte se na sněhové zpravodajství.

 


648x95_CKCK_zima_Pejo